Wydawnictwa szkolne

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

OTO JA klasa 1 Pakiet podręczników Zestaw 2013/14 MAC EDUKACJA

Oto Ja kl.1
204
PLN
OTO JA klasa 1 Pakiet podręczników Zestaw 2013/14 MAC EDUKACJA
OTO JA klasa 1 Pakiet podręczników Zestaw 2013/14 MAC EDUKACJA 22 3.12215
OTO JA klasa 1 Pakiet podręczników Zestaw 2013/14 MAC EDUKACJA
  • promocja
out_of_stock
Dostępność:
brak towaru
Cena: 204,00 zł 240,00 zł
Cena netto: 194,29 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 116)
Kod produktu:

9788374917186

Producent:
MAC EDUKACJA

OTO JA klasa 1 Pakiet podręczników Zestaw 2013/14

MAC EDUKACJA


Autor : Tkacz, Wosianek

Wydawnictwo : MAC Edukacja

Kategoria : Oto ja klasa 1 MAC Edukacja

Stan : nowa

 

Przy zakupach grupowych negocjacja ceny z Marcinem pod numerem telefonu: 604 135 100

 

W skład kompletu książek Oto Ja klasa 1 Mac Edukacja wchodzą:

 

1. OTO JA kl.1 Elementarz część 1 MAC

2. OTO JA kl.1 Elementarz część 2 MAC

3. OTO JA kl.1 Ćwiczenia polonistyczno-społeczne część 1 MAC

4. OTO JA kl.1 Ćwiczenia polonistyczno-społeczne część 2 MAC

5. OTO JA kl.1 Ćwiczenia polonistyczno-społeczne część 3 MAC

6. OTO JA kl.1 Ćwiczenia polonistyczno-społeczne część 4 MAC

7. OTO JA kl.1 Ćwiczenia matematyczno-przyrodnicze część 1 MAC

8. OTO JA kl.1 Ćwiczenia matematyczno-przyrodnicze część 2 MAC

9. OTO JA kl.1 Ćwiczenia matematyczno-przyrodnicze część 3 MAC

10. OTO JA kl.1 Ćwiczenia matematyczno-przyrodnicze część 4 MAC

11. OTO JA kl.1 Zeszyt do zajęć komputerowych z płytą CD MAC

12. OTO JA kl.1 Portfolio Ucznia ( karty pracy ) MAC

13. OTO JA kl.1 Teczka dodatkowa dla pierwszoklasisty MAC

Dane techniczne

Tytuł podręcznika OTO JA klasa 1 Pakiet podręczników
Autor Tkacz, Wosianek
Wydawnictwo MAC
Numer dopuszczenia 460/1/2012
Cykl wydawniczy Oto ja
Typ box / pakiet / zestaw
Podręczniki do szkoły szkoła podstawowa
Książki do klasy książka do klasy 1
Oprawa miękka
Waga podręcznika w kg 3.8160
Szerokość w mm 235
Wysokość w mm 325
Czy przy zamówieniu grupowym wystawicie kilka faktur VAT? tak, przy składaniu zamówienia prosimy podać dane osób i na jakie podręczniki mamy wystawić fakturę vat
Czy podręcznik jest aktualny na dany rok szkolny 2014 tak
Czy przy zamówieniu hurtowym możemy negocjowac ceny? tak

Produkty powiązane

OTO JA klasa 2 Pakiet podręczników box zestaw MAC Edukacja OTO JA klasa 2 Pakiet podręczników box zestaw MAC Edukacja

Autor : Anna Stalmach-Tkacz, Joanna Wosianek, Karina Mucha

Wydawnictwo : MAC Edukacja

Kategoria : Oto ja klasa 2 MAC Edukacja

Nr dopuszczenia : 460/3/2013, 460/4/2013

Stan : nowa

Cena: 215,00 zł 255,00 zł

OTO JA klasa 3 Pakiet podręczników box zestaw MAC Edukacja Wydanie 2014/2015 OTO JA klasa 3 Pakiet podręczników box zestaw MAC Edukacja Wydanie 2014/2015

Autor : Praca zbiorowa

Wydawnictwo : MAC Edukacja

Kategoria : Oto ja klasa 3 MAC Edukacja

Stan : nowa

Cena: 215,00 zł

Opinie o produkcie (22)

Ewa Klocek
13 marca 2012

Ten pakiet na targach książki został oceniony na 2. Nauczyciele dostali już od firmy laptopy, podpisali tym samym umowe i nie mogą sie z niej wycofać.Sam pakiet jest slaby, mizerny papier, wielki mętlik.


Marcin
13 marca 2012

Jak to dostali laptopy? Laptop za wybór podręcznika?


Izabela
27 kwietnia 2012

Moja córka od września ma mieć ten zestaw w szkole.Nie jestem do końca przekonana czy to dobry pomysł.Znowu nowe książki,a dzieci traktują jak króliki doświadczalne.A jeszcze nauczyciele laptopy dostali to karygodne.ciekawa jestem czego się nauczą te dzieciaczki.


Zosia
29 maja 2012

Pakiet jest bardzo dobry, kształtuję inteligencję emocjonalną dzieci, daję każdemu dziecku szansę na rozwój, a podejście do dziecka nie jest przedmiotowe.


Ewa
6 czerwca 2012

Pakiet fantastyczny, poprzednie opinie napisały chyba osoby, które zazdroszczą??? Pakiet uznany na targach za rewelacyjny, Pani Ewa Klocek robi chyba komuś krecią robotę. Sama chciałabym uczyć z tych książek.


Jacek Placek
27 lipca 2012

Do Marcina i innych nieuświadomionych. A co Ty myślałeś, że nauczyciele wybierają takie a nie inne podręczniki tylko dlatego, że są świetne merytorycznie, że dobrze będzie się z nimi pracowało no i że ich cena rynkowa jest niska (to akurat nauczycieli guzik obchodzi!)? Przedstawiciele wydawnictw jeżdżą po szkołach i podpisują "lojalki" z nauczycielami, którzy zobowiązują się do wybrania ich zestawu. W zamian oczywiście dostają gratis całe komplety za darmo (które sobie później np. odsprzedają), różne "inne" gratisy, szkoła jakieś np. te wymienione laptopy itd. Są też organizowane pseudo konferencje dydaktyczne dla tych pedagogów, gdzieś w jakiś kurortach - takie darmowe kilkudniowe (a czasem i dłuższe) wakacje; niby są jakieś wykłady, pokazy, 1-2 godz. dziennie dla ściemy, ale potem czas wolny... A kto za to wszystko płaci? TY drogi rodzicu, bo czy to się tobie podoba czy nie MUSISZ kupić właśnie taki zestaw jak np. powyżej, a nie inny. W tej cenie rynkowej 220 to z 10 zł to ta właśnie ukryta łapówka dla Twojego ukochanego nauczyciela, szkoły.


Pani Ala
2 sierpnia 2012

już początek sierpnia a książki jeszcze się nie ukazały to wszystko za siebie mówi


Rodzic
3 sierpnia 2012

Dlaczego w szkole mojego synka Panie pobierały za ten pakiet 300 zł jak jego cena jest około 200.


Jacek Placek
7 sierpnia 2012

Do Rodzic: bo Pan/Pani jest naiwna sądząc, że kupując w szkole/u nauczyciela będzie taniej. Nauczyciel TEŻ CZŁOWIEK, też musi swoje zarobić!


Una
14 sierpnia 2012

Do Jacek Placek: Drogi Panie! jako rodzic mogę Panu powiedzieć tylko ,że obwinianie nauczycieli za odsprzedawanie pakietów czy podręczników niesprawiedliwe. Nauczyciel przy wyborze podręcznika kieruje się przede wszystkim jego zawartością merytoryczną a nie chęcią odsprzedania. Radzę nie węszyć spisku tam gdzie go nie ma. Skąd u Pana tyle jadu? Pozdrawiam Do Rodzica: zamiast kupować podręczniki w szkole proszę przejrzeć strony internetowe księgarni i wydawnicze, książki tam oferowane nie rzadko są duuużo tańsze. Proszę mi wierzyć, to nie nauczyciel podnosi marżę na książki ale księgarnie, które mają zazwyczaj ciche umowy z dyrektorami szkół (a nie z panią X czy Y)na sprzedaż podręczników. Nauczyciel nic nie zarabia na ich zbycie jak zasugerował Jacek Placek


Wydawca Taki
17 sierpnia 2012

Ciekawe na jakiej zasadzie entuzjastyczni komentatorzy (np. Ewa czy Zosia)wyrobili sobie opinie o pakiecie jeżeli wydanie 2012 będzie dopiero dostępne po 27.08.2012? Prorocy jacy, czy co?


Jacek Placek
18 sierpnia 2012

Do Una Szanowny Panie/Pani - oczywiste jest, że generalizowanie, co do tego, że wszyscy nauczyciele postępują tak jak ja sugeruję jest czystym nadużyciem. Ale proszę mi wierzyć, że robi to niestety większość. Nie obwiniam nauczycieli, że się decydują na takie "lojalki", bo kto z nich jest w stanie oprzeć się pokusie. Może nie tylko dla nich, ale dla np. biblioteki, szkoły... Do tego nie mówię, że wszyscy, bo są nauczyciele, co opierają się namowom przedstawicieli wydawnictw i rzeczywiście wybierają te najlepsze zestawy dla swoich uczniów, ale to niestety jest mniejszość. Księgarnie mają ciche umowy z dyrektorami szkół? Co za bzdury! Elvis żyje! Co do wybierania podręczników szkolnych to podtrzymuję swoje zdanie: nie ma to nic wspólnego z merytoryczną wartością danych podręczników, a z siłą przekonywania przedstawicieli wydawnictw i tyle. Nauczyciel nic nie zarabia? Poczytajcie mój post wyżej. Nawet sobie nie wyobrażacie, jak wielkie pieniądze wydają wydawnictwa na "promocję" swojego podręcznika. A wszystko jak napisałem obciążają Was, drodzy rodzice.


Belfer
19 sierpnia 2012

Do Jacek Placek. Szanowny Panie, jako nauczyciel i rodzic pierwszaka (także te nieszczęsne "Oto ja", których szukać ze świecą)poczułam się urażona Pana kometarzem. Nigdy żadnej lojalki z wydawnictwem nie podpisywałam, na konferencje zparoszenia nigdy nie dostałam (uczestniczę w tych, które sama sobie opłacęi które uznam za ważne w mojej codziennej pracy z dziećmi. Jedyne czym dam się skusić, to przystępna cena (różne wydawnictwa od kwietnia zasypują nas darmowymi pakietami, żebyśmy się skusili) oraz pomoce multimedialne, na które dyrektor nie chce dać pieniędzy. Irytuje mnie podejście do nauczycieli,że to takie hieny, szkoda, że nikt się ie zastanawia nad pseudoszkoleniami w korporacjach, czy chociażby formie nagradzania lojalnych lekarzy czy farmaceutów. Ludzie, co wy do nas macie? Uwielbiam pracę z dziećmi, ale przez takie kometarze po prostu się odechciewa. A i jescze nie mierzcie innych własną miarą.Pozrwiam


K!
23 sierpnia 2012

Mnie również uraziły te lojalki i różne gratisy za wybór podręczników, w mojej szkole nie ma czegoś takiego. A poza tym jak można odsprzedać pakiet nauczyciela- zawsze jest pieczątka EGZEMPLARZ BEZPŁATNY, PROMOCYJNY. Nie sądze, aby jakikolwiek nauczyciel odważył się takie książki i ćwiczenia sprzedać.Chciałby jakiś rodzic taki dziecku zafundować? A jeśli chodzi o pakiety... mam taki pakiet w domu z racji zawodu i moge powiedzieć tyle, że dzieci bez nacisku przez cały rok uczą się liter, a nie jak to było dotychczas- prawie codziennie nowa. Dla inteligentnych są dodatkowe karty pracy w teczce i portfolio. Dużo ćwiczeń związanych jest z doświadczaniem i myślę, że na tym etapie jest to bardzo ważne. wszyscy się gorączkują terminami wydania... zajęcia zaczynają się praktycznie od 4 września, więc spokojnie poczekajmy i cieszmy się z ostatnich chwil wakacji!


Jacek Placek
23 sierpnia 2012

Do Belfer: Szanowna Pani. Jest mi niezmierne przykro, że poczuła się Pani urażona. Ale niestety jest Pani tym "wyjątkiem", który potwierdza regułę. Jak Pani sama napisała: "różne wydawnictwa od kwietnia zasypują nas darmowymi pakietami, żebyśmy się skusili" - Pani akurat dba o swoich uczniów, o jakość podręczników zatwierdzonych przez dyrekcję. Szanuję i pochwalam. Ale Pani Szanowna stanowi mniejszość wśród swojej profesji. Powtórzę jeszcze raz: o wyborze takich a nie innych podręczników decyduje w większości przypadków niestety "mamona" i taka jest prawda. A za resztę płacą rodzice.


magda
23 sierpnia 2012

a ja poszłam dzis do swojej ksiegarni i kupiłam ksiązki bez problemu


n-el
24 sierpnia 2012

i dobrze tak nam/wam, durni nauczyciele. Co roku załatwiam darmowe pakiety dla bidnych dzieci, których rodziców nie stać na książki; żebrzę u przedstawicieli o dodatkowe pomoce DLA UCZNIÓW; drukuję kilogramy pomocy na swojej drukarce, które przygotowuję na swoim prywatnym lapku; taszczę dell 17" żeby dzieciom prezentacje pokazać (już nawet się nie powtarzam na czym przygotowane), a jakiś dupol plackowy ot tak, jednym chamskim stwierdzeniem UCZY NAS/WAS, żeby siedziec spokojnie na tyłku, pierdziec w stołek i czekac na lepsze czasy - może do szkoły samo przyjdzie to, co się wydziera wydawnictwom i prywatnym sponsorom. Czas najwyższy zmądrzeć! Opinia publiczna szuka potwierdzenia swoich podejrzeń i oskarżeń, a nie uczciwego zabiegania o doposażenie ucznia!!!


gazaewa
5 września 2012

Jestem rodzicem i nie znam się, czy to dobra książka, czy "bubel". Ale jako rodzic, który ma zapewnić dziecku podręczniki wolałabym aby nauczyciel przygotowywał takie tytuły, które są dostępne, a nie dodrukowywane w trakcie roku szkolnego. Dla mnie to jest chore, gdy dostaję kartkę ze szkoły w czerwcu z listą potrzebnych książek, gdzie podaje się tytuły, których nie ma, np. OTO JA Zeszyt do kaligrafii część 1 i 2. Czegoś takiego nie ma !!! Jest za to OTO JA Piszę część 1 i 2 (dostępne w sprzedaży po 27.VIII). I bądź tu rodzicem i domyśl się o co chodzi nauczycielowi. Nie interesuje mnie czy ktoś dostał laptopa, kwiatki, bratki czy stokrotki. Chcę dostać kartkę z listą książek potrzebnych dziecku, ale taką, żeby wiedzieć czego szukać i jeszcze móc to kupić.


Anna
13 listopada 2012

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej. W ostatniej chwili dowiedziałam się, że będę miała klasę I i nie miałam wpływu na wybór podręcznika. Obecnie mam klasę I. Pracuję na podręcznikach z wydawnictwa MAC "Oto Ja". Jestem ogromnie zaskoczona, że podręcznik ten został zatwierdzony do realizacji. Roi sie w nim od błędów merytorycznych oraz związanych z metodyką pracy w klasie I. Uczniowie poznali już liczbę 6 a nie wprowadzono jeszcze znaków +, - =! W ćwiczeniach do języka polskiego przy wprowadzaniu liter uczniowie mają do pokolorowania rysunki nie związane z literą. Np. poznając literę "o" rysunkiem podstawowym w ćwiczeniach jest TELEFON ( str. 14.) przy literce "t"- SAMOCHÓD ( str. 18), przy "a" - RYBA ( str.22)itp. Dla dzieci, które dopiero w klasie pierwszej poznają litery bardzo ważne jest utożsamianie obrazu z literą, te książki powodują chaos w zapamiętywaniu. Układ zadań i ćwiczeń w podręcznikach jest przepełniony zadaniami i mało wyrazisty dla uczniów. W pakiecie są dodatkowe ćwiczenia "Portfolio dla ucznia" oraz wyprawka w foliowej torebce. Wszystko to jest trudne dla użytkowania przez dzieci 6 i 7 letnie. Strony rozsypują się dzieciom i nie potrafią samodzielnie z tego korzystać. Dla mnie ten pakiet to przerost formy nad treścią. Nie wiem, jak wygląda zestaw dla klasy II. Zastanawiam się czy nie zmienić podręcznika w klasie II. Bardzo mierny zestaw, włącznie z oprawą graficzną. Z mojego doświadczenia uważam, że tylko książki z WSiP są najbardziej przyjazne dziecku i kompatybilne ze sprawdzianem na koniec klasy III.


też Anna, ale inna
6 lutego 2013

Oto ja wzięłam ze względu na nacisk na wartości, które - moim zdaniem - ulegają całkowitej dewaluacji. Już na wstępie okazuje się, że mówienie o wartościach mija się z ich wprowadzaniem w życie. Wydawnictwo nie wydrukowało kart wartości dla uczniów, bo ...było za drogo. Pani w wydawnictwie powiedziała, że dzieci mogą sobie na kartce A4 rysować te wartości (dodam: tożsamość narodowa, uczciwość, patriotyzm, to tylko niektóre). Kolejna rzecz: laptop dany do mojej SZKOŁY był zepsuty (w ogóle nie startował)i poradzono mi, żebym załatwiała sobie z dellem naprawę lub wymianę. Podobne porady usłyszałam w związku z antywirusem, Wordem i Power Pointem - przecież szkoła może wykupić lub wgrać ...pirata!!! Dalej: błędy (merytoryczne i rozbieżne z rozkładem mateiału), o których napisała Anna i nadmiar karteluszek w foliowanych torebkach, a do tego dołączony specjalny flamasterek, żeby pisał po folii - na 25 osób w klasie 6 osobom flamasterki nie pisały... Oraz... multibook, który miał być dodany do zestawu dla nauczyciela we wrześniu, w połowie września, po kolejnej korespondencji z wydawnictwem dowiedziałam się, że będzie pod koniec października. Dzisiaj jest 6 lutego 2013r., a multibooka jak nie było, tak i nie ma. MAC był bardzo dobrym wydawnictwem, ale teraz powinien zwinąć skrzydełka z rynku wydawniczego i zająć się mniej wymagającą dziedziną. Podręczniki dla uczniów to nie artykuły w warzywniaku, że mogą być byle jakie i najwyżej się je odrzuci. Stanowczo odradzam pakiet "Oto ja"!!!


Ela
12 stycznia 2014

Drodzy nauczyciele czy możecie opisać w skrócie "Pakiet metodyczny" dla nauczyciela ? Zastanawiam się nad wyborem tych podręczników i we wcześniejszych latach kiedy bardziej interesowałam się tym podręcznikiem a właściwie obudową metodyczną w skład wchodziły: program nauczania, płyty z piosenkami, dvd z tańcami, portfolio nauczyciela, tablice demonstracyjne. Nowy prezenter nie zawiera tablic i portfolio (lub nie są one wymienione ) Proszę o pomoc !


Maria
17 marca 2014

Uważam,że p. Anna nie czytała scenariuszy, w których dokładnie jest opisane, dlaczego jest ten telefon , ryba itd. Rysowanie tych przedmiotów po śladzie PRZYGOTOWUJE I ĆWICZY odpowiednie ruchy- motorykę dużą ręki piszącej przed przystąpieniem do pisania wprowadzonej literki w liniaturze . Jest to pakiet rewelacyjny zarówno dla uczniów jak i dla nas nauczycieli, ponieważ opracowane w scenariuszach zajęcia są dla nas skarbem , wspaniale opracowanym, czytelnym materiałem z poradami specjalistów do każdych zajęć, Trzeba tylko czasem przygotować dodatkowe, uatrakcyniające lekcje pomoce . Jestem zachwycona tym pakietem, a co najciekawsze i tu uwaga Panie krytykujące Pakiet- bardzo podoba się on dzieciom. W oczach dzieci i ich rodziców jesteśmy my nauczyciele jesteśmy alfą i omegą Cytat: "Nasza pani ma tyle pomysłów" "Kocham, że mam taką mądrą panią"." Nasza pani zna bardzo dużo wierszyków i zabaw . Rodzice też chwalą- ich dzieci się zmieniają na lepsze. Popatrzmy trzeźwo- nie jesteśmy w stanie przygotować z lekcji na lekcję tak fascynujących zajęć dla dzieci , które mają w dodatku ogromne walory wychowawcze ( bajki terapeutyczne, cała plejada fantastycznych wierszy, rymowanek zabaw, np. na początek dnia ), których nie trzeba nigdzie szukać, bo je mamy w konkretnym scenariuszu na dany dzień . Poza tym płyta z słuchowiskami. Jestem szczęśliwa, że wreszcie KTOŚ pomyślał też o nauczycielach. DZIĘKUJĘ GRUPIE EDUKACYJNEJ SA -MAC ZA PAKIET DO KLASY I NA ROK SZKOLNY 2013/2014 .


                         Najtańsze podręczniki szkolne nowe i używane w Warszawie

                  Księgarnia Internetowa i Stacjonarna Warszawa odbiór osobisty Hala Wola 1-piętro ul.Człuchowska 25.

                     W sprzedaży książki do przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum,  liceum oraz nauki języków obcych.

                                      Prowadzimy skup podręczników szkolnych Warszawa do gimnazjum i liceum za gotówkę.

                            ( do umowy skupu podręczników prosimy przynieść legitymację szkolną lub dowód osobisty)

Sklep internetowy Shoper.pl