Wydawnictwa szkolne

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

OD A DO Z Klasa 3 Pakiet podręczników Box Zestaw 2014/15 DIDASKO

Od A do Z kl.3
205
PLN
OD A DO Z Klasa 3 Pakiet podręczników Box Zestaw 2014/15 DIDASKO
OD A DO Z Klasa 3 Pakiet podręczników Box Zestaw 2014/15 DIDASKO
  • promocja
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Cena: 205,00 zł 253,00 zł
Cena netto: 195,24 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 59)
Kod produktu:

9788363094003

Producent:
DIDASKO


OD A DO Z Klasa 3 Pakiet podręczników Box Zestaw

DIDASKO

Wydanie aktualne na rok szkolny 2014/2015

 

Autor : Joanna Białobrzeska

Wydawnictwo : Didasko

Kategoria : Od A do Z 3 Didasko

Nr dopuszczenia : 76/3/2011

Stan : nowa

 

Pakiet podręczników "Od A do Z" dla klasy 3 szkoły podstawowej to wydanie aktualne na rok szkolny 2014/2015.


Skład pakietu "Od A do Z" dla klasy 3 szkoły podstawowej wydawnictwa Didasko:

1. Od A do Z klasa 3 Podręcznik Radosne odkrywanie świata część 1:

Podręcznik "Radosne Odkrywanie Świata" dla klasy 3 część 1 jest niesamowicie zilustrowanym podręcznikiem, stworzonym w celu zachęcenia trzecioklasistów do poznawania świata poprzez czytanie. Każda strona ukazuje obraz innego zagadnienia, a teksty i historie przedstawione w podręczniku tworzą atmosferę tajemniczego, fascynującego poznawania świata. Tytuły tekstów omawianych w Podręczniku części 1 to m.in.: Wydarzenia- Wrzesień, Mazury- zielone płuca Polski, Wywiad z żeglarzem, Chleb, Nasza Pani, Poezja- piszemy wiersz, Piłka, Baśnie, bajki, bajeczki, Dzikie łabędzie, Krzesiwo, Polska, Zamki, Kazimierz Wielki, Rycerz, Turniej, Pięknie żyć, Kraina Dobrej Myśli, Czas, Kalendarz, Planeta Ziemia, Czarna jama i inne.

2. Od A do Z klasa 3 Podręcznik Radosne odkrywanie świata część 2:

Podręcznik "Radosne Odkrywanie Świata" dla klasy 3 część 2 jest niesamowicie zilustrowanym podręcznikiem, stworzonym w celu zachęcenia trzecioklasistów do poznawania świata poprzez czytanie. Każda strona ukazuje obraz innego zagadnienia, a teksty i historie przedstawione w podręczniku tworzą atmosferę tajemniczego, fascynującego poznawania świata. Tytuły tekstów omawianych w Podręczniku części 2 to m.in.: Przyroda zimą, Wynalazki, Poczta, Telewizor, Malarstwo, Mój pies, Kot Klops, Babciu, kto mieszka w tym kapciu?, Ekologia, Zapracowane drzewo, Wycieczkowo, Dwa wiatry, Wesołe jajko, Mity i legendy, Czytelniczka, Mały książe, Reklama, Gazety i Czasopisma, Wielcy Polacy, O prawach dziecka, Powrót do dzieciństwa, Co znaczy kochać, Środa, czwartek, piątek, Podróż po Polsce, Głupawki i inne.

3. Od A do Z klasa 3 Ćwiczenia część A:

Ćwiczenia Od A do Z klasa 3 część A zawierają zagadnienia oraz teksty z różnorodnych gatunków literackich i użytkowych. Teksty, ilustracje, zadania, polecenia, krzyżówki, zagadki, place plastyczne oraz zabawne opowieści tworzą bogaty materiał dydaktyczny, tworzący omówienie treści polonistycznych, historycznych, kulturowych, przyrodniczych, społecznych, etycznych, plastycznych, technicznych i prozdrowotnych. Na końcu każdej części ćwiczeń znajduje się test "Sprawdzam siebie", porządkujący wiedzę i utrwalający przyswojony materiał. Tematy poruszane w Ćwiczeniach Od A do Z część A to m.in.: Trzecia klasa, Mazury, Biuro detektywa Hipolita, Różni, ale tacy sami, Przepis na chleb pełnoziarnisty, Kaczka Dziwaczka, Dla chcącego nic trudnego i inne.

4. Od A do Z klasa 3 Ćwiczenia część B:

Ćwiczenia Od A do Z klasa 3 część B zawierają zagadnienia oraz teksty z różnorodnych gatunków literackich i użytkowych. Teksty, ilustracje, zadania, polecenia, krzyżówki, zagadki, place plastyczne oraz zabawne opowieści tworzą bogaty materiał dydaktyczny, tworzący omówienie treści polonistycznych, historycznych, kulturowych, przyrodniczych, społecznych, etycznych, plastycznych, technicznych i prozdrowotnych. Na końcu każdej części ćwiczeń znajduje się test "Sprawdzam siebie", porządkujący wiedzę i utrwalający przyswojony materiał. Tematy poruszane w Ćwiczeniach Od A do Z część B to m.in.: Mazurek Dąbrowskiego- polski hymn narodowy, Rycerze, Pierwsza kadrowa, Ortografia to kaszka z mlekiem, Potrawy wigilijne, Planety, Dwanaście miesięcy, Bal karnawałowy i inne.

5. Od A do Z klasa 3 Ćwiczenia część C:

Ćwiczenia Od A do Z klasa 3 część C zawierają zagadnienia oraz teksty z różnorodnych gatunków literackich i użytkowych. Teksty, ilustracje, zadania, polecenia, krzyżówki, zagadki, place plastyczne oraz zabawne opowieści tworzą bogaty materiał dydaktyczny, tworzący omówienie treści polonistycznych, historycznych, kulturowych, przyrodniczych, społecznych, etycznych, plastycznych, technicznych i prozdrowotnych. Na końcu każdej części ćwiczeń znajduje się test "Sprawdzam siebie", porządkujący wiedzę i utrwalający przyswojony materiał. Tematy poruszane w Ćwiczeniach Od A do Z część C to m.in.: Wynalazki, Spółgłoski miękkie, Ogłoszenia, Internet, Reklama, I jak tu nie kochać psa, Papugi gaduły, Ty także możesz zostać ekologiem!, Śmieci mogą być ponownie wykorzystywane, Parki Narodowe i rezerwaty, Do mieszkańców Warszawy i inne.

6. Od A do Z klasa 3 Ćwiczenia część D:

Ćwiczenia Od A do Z klasa 3 część D zawierają zagadnienia oraz teksty z różnorodnych gatunków literackich i użytkowych. Teksty, ilustracje, zadania, polecenia, krzyżówki, zagadki, place plastyczne oraz zabawne opowieści tworzą bogaty materiał dydaktyczny, tworzący omówienie treści polonistycznych, historycznych, kulturowych, przyrodniczych, społecznych, etycznych, plastycznych, technicznych i prozdrowotnych. Na końcu każdej części ćwiczeń znajduje się test "Sprawdzam siebie", porządkujący wiedzę i utrwalający przyswojony materiał. Tematy poruszane w Ćwiczeniach Od A do Z część D to m.in.: Pismo, Moja ulubiona książka, Panie redaktorze, Nasza szkoła, Dziecko swoje prawa ma, Order uśmiechu, Polska, Biuro podróży i inne.

7. Od A do Z klasa 3 Zeszyt matematyczny część 1:

Od A do Z klasa 3 Zeszyt matematyczny część 1 to dodatkowy zbiór obliczeń matematycznych, spełniający cele zeszytu przedmiotowego. Zeszyt matematyczny "Od A do Z" część 1 utrwala umiejętności: odmierzania odcinków, rysowania odcinków, obliczania długości łamanej, rysowania łamanej, rysowania figur geometrycznych, obliczania obwodów, rozwiązywania krótkich zadań tekstowych i inne.

8. Od A do Z klasa 3 Zeszyt matematyczny część 2:

Od A do Z klasa 3 Zeszyt matematyczny część 2 to dodatkowy zbiór obliczeń matematycznych, spełniający cele zeszytu przedmiotowego. Zeszyt matematyczny "Od A do Z" część 2 utrwala umiejętności: dodawania i odejmowania w zakresie 1000, mnożenia i dzielenia w zakresie 100, rozwiązywania krótkich zadań tekstowych i inne.

9. Od A do Z klasa 3 Zeszyt matematyczny część 3:

Od A do Z klasa 3 Zeszyt matematyczny część 3 to dodatkowy zbiór obliczeń matematycznych, spełniający cele zeszytu przedmiotowego. Zeszyt matematyczny "Od A do Z" część 3 utrwala umiejętności: obliczeń zegarowych (godzin pełnych i niepełnych), obliczeń kalendarzowych, rozwiązywania zadań tekstowych i inne.

10. Od A do Z klasa 3 Zeszyt matematyczny część 4:

Od A do Z klasa 3 Zeszyt matematyczny część 4 to dodatkowy zbiór obliczeń matematycznych, spełniający cele zeszytu przedmiotowego. Zeszyt matematyczny "Od A do Z" część 4 utrwala umiejętności: dodawania i odejmowania w zakresie 1000, obliczeń pieniężnych, obliczeń wagowych, mnożenia i dzielenia w zakresie 100, rozwiązywania trudnych zadań tekstowych i inne.

11. Od A do Z klasa 3 Ćwiczenia do matematyki część 9:

Od A do Z klasa 3 Ćwiczenia do matematyki część 9 to zbiór zadań, skonstruowanych według zasady stopniowania trudności oraz zasady indywidualizacji pracy. Ćwiczenia matematyczne ułożone są w taki sposób, aby wprowadzane zagadnienia były stale utrwalane. Na zakończenie każdego etapu kształcenia pojawiają się zadania dodatkowe, do których rozwiązania jest konieczne wykorzystanie całej wiedzy dotąd przyswojonej. Zeszyt ćwiczeń do matematyki "Od A do Z" klasa 3 część 9 zawiera działania uwzględniające m.in.: przekształcania dodawania w mnożenie, mnożenie w zakresie 100, dodawania i odejmowanie w zakresie 100, obliczenia zegarowe (godziny pełne i niepełne), obliczenia pieniężne (złoty, grosz), obliczenia kalendarzowe (tydzień, rok, doba), cyfry rzymskie i arabskie, wskazania wysokości temperatury, obliczanie długości (centymetry, milimetry), rysowanie odcinka i łamanej, obliczanie długości łamanej, rysowanie figur geometrycznych, obliczenia wagowe (kilogramy, dekagramy, gramy) i inne.

12. Od A do Z klasa 3 Ćwiczenia do matematyki część 10:

Od A do Z klasa 3 Ćwiczenia do matematyki część 10 to zbiór zadań, skonstruowanych według zasady stopniowania trudności oraz zasady indywidualizacji pracy. Ćwiczenia matematyczne ułożone są w taki sposób, aby wprowadzane zagadnienia były stale utrwalane. Na zakończenie każdego etapu kształcenia pojawiają się zadania dodatkowe, do których rozwiązania jest konieczne wykorzystanie całej wiedzy dotąd przyswojonej. Zeszyt ćwiczeń do matematyki "Od A do Z" klasa 3 część 10 zawiera działania uwzględniające m.in.: obliczenia złożone w zakresie 1000, dodawanie kilku liczb, odejmowanie kilku liczb, dodawanie i odejmowanie w zakresie 1000, obliczenia zegarowe (godziny pełne i niepełne), obliczenia pieniężne (złoty, grosz), obliczenia kalendarzowe (tydzień, rok, doba), cyfry rzymskie i arabskie, obliczanie długości (centymetry, milimetry), obliczanie długości łamanej, rysowanie figur geometrycznych, obliczenia wagowe (kilogramy, dekagramy, gramy) i inne.

13. Od A do Z klasa 3 Ćwiczenia do matematyki część 11:

Od A do Z klasa 3 Ćwiczenia do matematyki część 11 to zbiór zadań, skonstruowanych według zasady stopniowania trudności oraz zasady indywidualizacji pracy. Ćwiczenia matematyczne ułożone są w taki sposób, aby wprowadzane zagadnienia były stale utrwalane. Na zakończenie każdego etapu kształcenia pojawiają się zadania dodatkowe, do których rozwiązania jest konieczne wykorzystanie całej wiedzy dotąd przyswojonej. Zeszyt ćwiczeń do matematyki "Od A do Z" klasa 3 część 11 zawiera działania uwzględniające m.in.: porównywanie liczb, działania na liczbach trzycyfrowych, mnożenie i dzielenie w zakresie 100, symetrię osiową, dodawanie i odejmowanie w zakresie 1000, obliczenia zegarowe (godziny pełne i niepełne), obliczenia pieniężne (złoty, grosz), obliczenia kalendarzowe (tydzień, rok, doba), diagramy słupkowe, proste i odcinki równoległe, proste i odcinki prostopadłe,dodawanie sposobem pisemnym, odejmowanie sposobem pisemnym, obliczanie długości (centymetry, milimetry), obliczanie długości łamanej, rysowanie figur geometrycznych, obliczenia wagowe (kilogramy, dekagramy, gramy) i inne.

14. Od A do Z klasa 3 Ćwiczenia do matematyki część 12:

Od A do Z klasa 3 Ćwiczenia do matematyki część 12 to zbiór zadań, skonstruowanych według zasady stopniowania trudności oraz zasady indywidualizacji pracy. Ćwiczenia matematyczne ułożone są w taki sposób, aby wprowadzane zagadnienia były stale utrwalane. Na zakończenie każdego etapu kształcenia pojawiają się zadania dodatkowe, do których rozwiązania jest konieczne wykorzystanie całej wiedzy dotąd przyswojonej. Zeszyt ćwiczeń do matematyki "Od A do Z" klasa 3 część 12 zawiera działania uwzględniające m.in.: działania na liczbach trzycyfrowych, mnożenie i dzielenie w zakresie 100, dodawanie i odejmowanie w zakresie 1000, obliczenia zegarowe (godziny pełne i niepełne), obliczenia pieniężne (złoty, grosz), obliczenia odległości, obliczenia kalendarzowe (tydzień, rok, doba), rysowanie diagramów słupkowych, obliczanie długości (centymetry, milimetry), obliczanie długości łamanej, rysowanie figur geometrycznych, obliczenia wagowe (kilogramy, dekagramy, gramy) i inne.

15. Od A do Z klasa 3 Przypamiętnik:

Od A do Z Przypamiętnik dla klasy 3 szkoły podstawowej to mała książeczka zawierająca zbiór najważniejszych informacji i zasad, które musi znać każdy trzecioklasista: zasady ortograficzne i gramatyczne w pigułce, jednostki, miesiące, kwartały i dni tygodnia, zasady działań arytmetycznych, tabliczkę mnożenia, mały słowniczek ortograficzny.

16. Od A do Z klasa 3 Plansza z planem lekcji:

Do pakietu "Od A do Z" dla klasy 3 dołączona jest duża plansza o wymiarach A1, na której zamieszczony jest plan lekcji oraz pomocne w nauce zasady pisowni w pigułce, tabliczka mnożenia oraz jednostki. Plansza może być ważnym elementem wystroju pokoju dziecka, który jednocześnie utrwala umiejętności ortograficzne i arytmetyczne trzecioklasisty.

17. Od A do Z klasa 3 Kalendarz:

Do pakietu "Od A do Z" dla klasy 3 dołączony jest Kalendarz na cały rok szkolny. Na początku każdego miesiąca znajduje się miejsce na zilustrowanie strony według własnego pomysłu, z wykorzystaniem pomocy, związanych z tematem danego miesiąca. Oprócz miejsca na notatki przy każdym dniu uczeń ma również miejsce na zapiski o najważniejszych wydarzeniach w miesiącu oraz o informacjach, uwagach i spostrzeżeniach po każdym miesiącu. Na każdej stronie znajduje się również dawka fascynujących ciekawostek o zwierzętach świata. Na końcu kalendarza jest miejsce na zapisanie kontaktów: telefonów, adresów oraz adresów e-maili. 

18. Od A do Z klasa 3 Pomoce dydaktyczne:

Pomoce dydaktyczne dołączone do pakietu "Od A do Z" klasa 3 stanowią zestaw naklejek i kart ze zdjęciami do wycinania. Materiały te dzieci mogą wykorzystać do zaprojektowania stron w kalendarzu, związanych z konkretnym miesiącem.

18. Od A do Z klasa 3 Płyta multimedialna:

Płyta multimedialna dołączona do pakietu "Od A do Z" zawiera Podręczniki "Od A do Z- Radosne odkrywanie świata" klasa 3 część 1 i 2 w wersji multimedialnej oraz materiały na lekcje informatyki przygotowane przez Cezarego Rybaka.

 

 

Opis produktu opracowała Paulina.

Dane techniczne

Tytuł podręcznika OD A DO Z klasa 3 PAKIET Podręczników
Autor Joanna Białobrzeska
Wydawnictwo Didasko
Numer dopuszczenia 76/3/2011
Cykl wydawniczy Od A do Z
Typ box / pakiet / zestaw
Podręczniki do szkoły szkoła podstawowa
Książki do klasy książka do klasy 3
Oprawa miękka
Waga podręcznika w kg 4.4400
Szerokość w mm 220
Wysokość w mm 335
Czy przy zamówieniu grupowym wystawicie kilka faktur VAT? tak, przy składaniu zamówienia prosimy podać dane osób i na jakie podręczniki mamy wystawić fakturę vat
Czy podręcznik jest aktualny na dany rok szkolny 2014 tak
Czy przy zamówieniu hurtowym możemy negocjowac ceny? tak

Galeria produktu

Opinie o produkcie (0)

                         Najtańsze podręczniki szkolne nowe i używane w Warszawie

                  Księgarnia Internetowa i Stacjonarna Warszawa odbiór osobisty Hala Wola 1-piętro ul.Człuchowska 25.

                     W sprzedaży książki do przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum,  liceum oraz nauki języków obcych.

                                      Prowadzimy skup podręczników szkolnych Warszawa do gimnazjum i liceum za gotówkę.

                            ( do umowy skupu podręczników prosimy przynieść legitymację szkolną lub dowód osobisty)

Sklep internetowy Shoper.pl