Wydawnictwa szkolne

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

NASZE RAZEM W SZKOLE klasa 2 Pakiet podręczników Box Zestaw 2014/2015 WSIP

Nasze Razem w szkole kl.2
222.99
PLN
NASZE RAZEM W SZKOLE klasa 2 Pakiet podręczników Box Zestaw 2014/2015 WSIP
NASZE RAZEM W SZKOLE klasa 2 Pakiet podręczników Box Zestaw 2014/2015 WSIP 1 3.37
NASZE RAZEM W SZKOLE klasa 2 Pakiet podręczników Box Zestaw 2014/2015 WSIP
  • promocja
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 222,99 zł 272,90 zł
Cena netto: 212,37 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 181)
Kod produktu:

9788302132049

Producent:
WSiP

NASZE RAZEM W SZKOLE klasa 2

Pakiet podręczników Box Zestaw 2014/2015 WSIP

 

 

 

Autor : J. Brzózka, K. Glinka, K. Harmak, K. Izbińska, A. Jasiocha, W. Went, A. Kulesza

Wydawnictwo : WSiP

Kategoria : Nasze Razem w Szkole klasa 2 WSiP

Nr dopuszczenia : 484/3/2013, 518/2/2013

Stan : nowa


 

Wydanie pakietu "Nasze razem w szkole" klasa 2 jest aktualne na rok szkolny 2014/2015.

Zestaw "Nasze razem w szkole" dla klasy 2 szkoły podstawowej składa się z 10 części podręczników z ćwiczeniami, 10 części zeszytów ćwiczeń, Wyprawki, Słowniczka wraz z płytą CD oraz Zajęć komputerowych.


Skład pakietu "Nasze razem w szkole" dla klasy 2 szkoły podstawowej:

 
1. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Podręcznik z ćwiczeniami część 1:
Podręcznik z ćwiczeniami Nasze razem w szkole część 1 to pozycja rozwijającą u drugoklasisty zarówno umiejętności z zakresu języka polskiego, jak i umiejętności matematyczne. Dla ucznia przygotowane są teksty do czytania, ćwiczenia utrwalające wiedzę z zakresu gramatyki, ortografii, pytania sprawdzające czytanie ze zrozumieniem oraz wyjaśnienia i zadania matematyczne. Polecenia i ćwiczenia zostały skonstruowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności oraz z zasadą indywidualizacji nauki. Tekst główny pisany czcionką większą, przeznaczony jest dla dzieci mających trudności z czytaniem, z kolei teksty pisane czcionką mniejszą- dla dzieci czytających płynnie. Pod tekstami ulokowane są objaśnienia trudnych wyrazów, definicje oraz ćwiczenia. Na kartach matematycznych w tabelach podane są nowe treści matematyczne, a pod nimi zadania.
Specjalne znaki widniejące przy poleceniach i ćwiczeniach oznaczają m.in. zadania trudne, ćwiczenia dodatkowe, matematykę w działaniu, ćwiczenia muzyczne, ćwiczenia lekturowe, zadania niestandardowe, ćwiczenia do samodzielnej pracy, potrzebę skorzystania z naklejek, wysłuchania nagrania z płyty CD czy skorzystania z "Wyprawki".
Tematy poruszane w Podręczniku z ćwiczeniami Nasze razem w szkole część 1 to m.in.: Czas powitań i pożegnań, Stosunki przestrzenne, Nasze podręczniki, Z pamiętnika ucznia, Rady pana policjanta, Liczby jednocyfrowe- zapis cyfrą i słowem, Bezpiecznie w szkole i poza nią, Porównywanie liczb, Drogi i dróżki, Przeliczanie elementów zbioru, Uwaga! Znak drogowy!, Wakacyjne skarby, Karki z różnych stron świata, Miejsca, w których byliśmy, Przekształcanie zadań, Wrześniowy bukiet, Zadania tekstowe, Jesienne obserwacje, Mieszkańcy ogrodu, parku i lasu, Jesień na łące.
 
2. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Podręcznik z ćwiczeniami część 2:
Podręcznik z ćwiczeniami Nasze razem w szkole część 2 to pozycja rozwijającą u drugoklasisty zarówno umiejętności z zakresu języka polskiego, jak i umiejętności matematyczne. Dla ucznia przygotowane są teksty do czytania, ćwiczenia utrwalające wiedzę z zakresu gramatyki, ortografii, pytania sprawdzające czytanie ze zrozumieniem oraz wyjaśnienia i zadania matematyczne. Polecenia i ćwiczenia zostały skonstruowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności oraz z zasadą indywidualizacji nauki.
Tematy poruszane w Podręczniku z ćwiczeniami Nasze razem w szkole część 2 to m.in.: Piękno parku i lasu- wycieczka, Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20, Drewno- cenny materiał, Wśród koleżanek i kolegów, Jesteśmy różni, a jednak podobni, Muzyka przyrody, Pierwsze spotkanie z Chopinem, W poszukiwaniu muzyki, Obliczenia w zakresie 20. Wiadomości praktyczne- kilogram, Muzyka jest wszędzie. Wywiad z meteorologiem, Opowieść o chmurach, deszczu i..., chwile zadumy.

3. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Podręcznik z ćwiczeniami część 3:
Podręcznik z ćwiczeniami Nasze razem w szkole część 3 to pozycja rozwijającą u drugoklasisty zarówno umiejętności z zakresu języka polskiego, jak i umiejętności matematyczne. Dla ucznia przygotowane są teksty do czytania, ćwiczenia utrwalające wiedzę z zakresu gramatyki, ortografii, pytania sprawdzające czytanie ze zrozumieniem oraz wyjaśnienia i zadania matematyczne. Polecenia i ćwiczenia zostały skonstruowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności oraz z zasadą indywidualizacji nauki.
Tematy poruszane w Podręczniku z ćwiczeniami Nasze razem w szkole część 3 to m.in.: Domowi pupile, Awantura na podwórku, Zwierzęta pomagają, "Obliczenia w zakresie 20  z przekroczeniem progu dziesiątkowego, Widzimy, Czujemy i słyszymy, Nikt nie lubi chorować, Mierzenie pojemności- litr, Zdrowym być!, Higiena to zdrowie, Kto mieszka w Stumilowym Lesie, Z pamiętnika czytelnika, Przygotowanie do mnożenia, W listopadowy lesie.

4. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Podręcznik z ćwiczeniami część 4:
Podręcznik z ćwiczeniami Nasze razem w szkole część 4 to pozycja rozwijającą u drugoklasisty zarówno umiejętności z zakresu języka polskiego, jak i umiejętności matematyczne. Dla ucznia przygotowane są teksty do czytania, ćwiczenia utrwalające wiedzę z zakresu gramatyki, ortografii, pytania sprawdzające czytanie ze zrozumieniem oraz wyjaśnienia i zadania matematyczne. Polecenia i ćwiczenia zostały skonstruowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności oraz z zasadą indywidualizacji nauki.
Tematy poruszane w Podręczniku z ćwiczeniami Nasze razem w szkole część 4 to m.in.: W kopalni soli w Wieliczce, Z górnicza lampką, Dzielenie w zakresie 20. Podział, Podziemne wody, z pamiętnika Mikołaja, Gdzie mieszka Mikołaj?, Rozszerzenie zakresu liczbowego do 100, Choinka w różnych krajach, Świąteczne prezenty, Dobre życzenia, Obliczenia w zakresie 100, Dzielenie przez mieszczenie.

5. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Podręcznik z ćwiczeniami część 5:
Podręcznik z ćwiczeniami Nasze razem w szkole część 5 to pozycja rozwijającą u drugoklasisty zarówno umiejętności z zakresu języka polskiego, jak i umiejętności matematyczne. Dla ucznia przygotowane są teksty do czytania, ćwiczenia utrwalające wiedzę z zakresu gramatyki, ortografii, pytania sprawdzające czytanie ze zrozumieniem oraz wyjaśnienia i zadania matematyczne. Polecenia i ćwiczenia zostały skonstruowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności oraz z zasadą indywidualizacji nauki.
Tematy poruszane w Podręczniku z ćwiczeniami Nasze razem w szkole część 5 to m.in.: Idą szopkarze, O dwunastu miesiącach, znaki rzymskie, Szanuj czas, Bal karnawałowy, Zegar- doba. Zapisywanie pełnych godzin, Noworoczne zabawy dzieci, Babcia i dziadek, Skąd się bierze śnieg, Mieszkańcy krainy wiecznych lodów, Lodowe góry, Obliczenia w zakresie 100, O mądrych pingwinach, Zimowy krajobraz.

6. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Podręcznik z ćwiczeniami część 6:
Podręcznik z ćwiczeniami Nasze razem w szkole część 6 to pozycja rozwijającą u drugoklasisty zarówno umiejętności z zakresu języka polskiego, jak i umiejętności matematyczne. Dla ucznia przygotowane są teksty do czytania, ćwiczenia utrwalające wiedzę z zakresu gramatyki, ortografii, pytania sprawdzające czytanie ze zrozumieniem oraz wyjaśnienia i zadania matematyczne. Polecenia i ćwiczenia zostały skonstruowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności oraz z zasadą indywidualizacji nauki.
Tematy poruszane w Podręczniku z ćwiczeniami Nasze razem w szkole część 6 to m.in.: Sporty zimowe, Zakopane- zimowa stolica Polski, Zabawy na śniegu, Jak powstaje książka, Lubię czytać, Z telewizorem trzeba rozważnie, Mnożenie i dzielenie liczb w zakresie 30, Gdy mamy wolny czas, Od patefonu do MP3, Co warto zwiedzić?, W kinie, Obliczenia pieniężne. Banknoty i monety, W domu kultury.

7. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Podręcznik z ćwiczeniami część 7:
Podręcznik z ćwiczeniami Nasze razem w szkole część 7 to pozycja rozwijającą u drugoklasisty zarówno umiejętności z zakresu języka polskiego, jak i umiejętności matematyczne. Dla ucznia przygotowane są teksty do czytania, ćwiczenia utrwalające wiedzę z zakresu gramatyki, ortografii, pytania sprawdzające czytanie ze zrozumieniem oraz wyjaśnienia i zadania matematyczne. Polecenia i ćwiczenia zostały skonstruowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności oraz z zasadą indywidualizacji nauki.
Tematy poruszane w Podręczniku z ćwiczeniami Nasze razem w szkole część 7 to m.in.: Dzień z życia rodziny, Korzystamy z urządzeń w naszym domu, Liczby w zakresie 100. Dodawania i odejmowanie pełnych dziesiątek, Moje rodzeństwo, Dbamy o klasę, Szkolny festiwal piosenki, Nasze sukcesy, Szkoły na świecie, Co kwitnie na śniegu?, Porównywanie różnicowe, Wiosna w klasie, Działania z niewiadomą, Wiosenne pobudki, Wiosenne porządki, Wielkanocne tradycje i życzenia.

8. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Podręcznik z ćwiczeniami część 8:
Podręcznik z ćwiczeniami Nasze razem w szkole część 8 to pozycja rozwijającą u drugoklasisty zarówno umiejętności z zakresu języka polskiego, jak i umiejętności matematyczne. Dla ucznia przygotowane są teksty do czytania, ćwiczenia utrwalające wiedzę z zakresu gramatyki, ortografii, pytania sprawdzające czytanie ze zrozumieniem oraz wyjaśnienia i zadania matematyczne. Polecenia i ćwiczenia zostały skonstruowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności oraz z zasadą indywidualizacji nauki.
Tematy poruszane w Podręczniku z ćwiczeniami Nasze razem w szkole część 8 to m.in.: Prima aprilis..., Koło- niezwykły wynalazek, Mnożenie w zakresie 30- powtórzenie, Jak to z samochodem było, Dzielenie w zakresie 30-powtórzenie, O krowie, co fruwać umiała, Toruń- miasto Kopernika i... pierników, Niezwykłe zjawiska na niebie, Wędrówki z Księżycem, Wędrówka kropel wody, Liczby w zakresie 100, Woda- bezcenny skarb, Dzień Ziemi, Z pamiętnika ogrodnika, Co kwitnie w ogrodzie?, Kwietniowe barwy.

9. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Podręcznik z ćwiczeniami część 9:
Podręcznik z ćwiczeniami Nasze razem w szkole część 9 to pozycja rozwijającą u drugoklasisty zarówno umiejętności z zakresu języka polskiego, jak i umiejętności matematyczne. Dla ucznia przygotowane są teksty do czytania, ćwiczenia utrwalające wiedzę z zakresu gramatyki, ortografii, pytania sprawdzające czytanie ze zrozumieniem oraz wyjaśnienia i zadania matematyczne. Polecenia i ćwiczenia zostały skonstruowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności oraz z zasadą indywidualizacji nauki.
Tematy poruszane w Podręczniku z ćwiczeniami Nasze razem w szkole część 9 to m.in.: Święto pracy, Figury geometryczne- prostokąt, Jesteśmy w Europie, Spotkanie w Krakowie, Tabliczka mnożenia w zakresie 50. Mnożenie przez 7, Tabliczka mnożenia w zakresie 50. Mnożenie przez 8 i 9, W Warszawie- stolicy Polski, Gdańsk- miasto nad Bałtykiem, Poznajmy Poznań!, Dzielenie przez 8 i 9 w zakresie 50, Białą Dama z Książa, Mnożenie i dzielenie w zakresie 50, W majowym sadzie, Muzyka i kolory w ogrodzie, Gra kolorów i dźwięków na łące.

10. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Podręcznik z ćwiczeniami część 10:
Podręcznik z ćwiczeniami Nasze razem w szkole część 10 to pozycja rozwijającą u drugoklasisty zarówno umiejętności z zakresu języka polskiego, jak i umiejętności matematyczne. Dla ucznia przygotowane są teksty do czytania, ćwiczenia utrwalające wiedzę z zakresu gramatyki, ortografii, pytania sprawdzające czytanie ze zrozumieniem oraz wyjaśnienia i zadania matematyczne. Polecenia i ćwiczenia zostały skonstruowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności oraz z zasadą indywidualizacji nauki.
Tematy poruszane w Podręczniku z ćwiczeniami Nasze razem w szkole część 10 to m.in.: Święto wszystkich dzieci, Zabawy matematyczne na Dzień Dziecka, Nasze prawa i obowiązki,Liczby w zakresie 100. Zadania różne, Tu mieszkam, Zapraszam do mojej miejscowości, Krajobraz okolicy, Poznajemy sztukę ludową, Powtórzenie. Mnożenie i dzielenie w zakresie 50, W poszukiwaniu kwiatu paproci, Sobótkowe zwyczaje, Wakacyjny kodeks postępowania, Powtórzenie. Obliczenia kalendarzowe i zegarowe, Z promykami słońca na wakacje.

11. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Podręcznik z ćwiczeniami część 1:
Zeszyt ćwiczeń Nasze razem w szkole część 1 dla klasy 2 szkoły podstawowej jest skorelowany z częścią 1 Podręcznika Nasze razem w szkole. W zeszycie ucznia uczeń odnajdzie interesujące ćwiczenia zarówno z zakresu nauki języka polskiego, jak i z zakresu matematyki. Na końcu znajdują się zadania dodatkowe, kącik małych artystów oraz wskazówki dla rodziców, opiekunów i nauczycieli.
Tematy poruszone w zeszycie ćwiczeń Nasze razem w szkole klasa 2 część 1 to m.in.: Czas powitań i pożegnań, Stosunki przestrzenne, Nasze podręczniki, Z pamiętnika ucznia, Rady pana policjanta, Liczby jednocyfrowe- zapis cyfrą i słowem, Bezpiecznie w szkole i poza nią, Porównywanie liczb, Drogi i dróżki, Przeliczanie elementów zbioru, Uwaga! Znak drogowy!, Wakacyjne skarby, Karki z różnych stron świata, Miejsca, w których byliśmy, Przekształcanie zadań, Wrześniowy bukiet, Zadania tekstowe, Jesienne obserwacje, Mieszkańcy ogrodu, parku i lasu, Jesień na łące.

12. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Podręcznik z ćwiczeniami część 2:
Zeszyt ćwiczeń Nasze razem w szkole część 2 dla klasy 2 szkoły podstawowej jest skorelowany z częścią 2 Podręcznika Nasze razem w szkole. W zeszycie ucznia uczeń odnajdzie interesujące ćwiczenia zarówno z zakresu nauki języka polskiego, jak i z zakresu matematyki. Na końcu znajdują się zadania dodatkowe, kącik małych artystów oraz wskazówki dla rodziców, opiekunów i nauczycieli.
Tematy poruszone w zeszycie ćwiczeń Nasze razem w szkole klasa 2 część 2 to m.in.: Piękno parku i lasu- wycieczka, Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20, Drewno- cenny materiał, Wśród koleżanek i kolegów, Jesteśmy różni, a jednak podobni, Muzyka przyrody, Pierwsze spotkanie z Chopinem, W poszukiwaniu muzyki, Obliczenia w zakresie 20. Wiadomości praktyczne- kilogram, Muzyka jest wszędzie. Wywiad z meteorologiem, Opowieść o chmurach, deszczu i..., chwile zadumy.

13. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Podręcznik z ćwiczeniami część 3:
Zeszyt ćwiczeń Nasze razem w szkole część 3 dla klasy 2 szkoły podstawowej jest skorelowany z częścią 3 Podręcznika Nasze razem w szkole. W zeszycie ucznia uczeń odnajdzie interesujące ćwiczenia zarówno z zakresu nauki języka polskiego, jak i z zakresu matematyki. Na końcu znajdują się zadania dodatkowe, kącik małych artystów oraz wskazówki dla rodziców, opiekunów i nauczycieli.
Tematy poruszone w zeszycie ćwiczeń Nasze razem w szkole klasa 2 część 3 to m.in.: Domowi pupile, Awantura na podwórku, Zwierzęta pomagają, "Obliczenia w zakresie 20  z przekroczeniem progu dziesiątkowego, Widzimy, Czujemy i słyszymy, Nikt nie lubi chorować, Mierzenie pojemności- litr, Zdrowym być!, Higiena to zdrowie, Kto mieszka w Stumilowym Lesie, Z pamiętnika czytelnika, Przygotowanie do mnożenia, W listopadowy lesie.

14. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Podręcznik z ćwiczeniami część 4:
Zeszyt ćwiczeń Nasze razem w szkole część 4 dla klasy 2 szkoły podstawowej jest skorelowany z częścią 4 Podręcznika Nasze razem w szkole. W zeszycie ucznia uczeń odnajdzie interesujące ćwiczenia zarówno z zakresu nauki języka polskiego, jak i z zakresu matematyki. Na końcu znajdują się zadania dodatkowe, kącik małych artystów oraz wskazówki dla rodziców, opiekunów i nauczycieli.
Tematy poruszone w zeszycie ćwiczeń Nasze razem w szkole klasa 2 część 4 to m.in.: W kopalni soli w Wieliczce, Z górnicza lampką, Dzielenie w zakresie 20. Podział, Podziemne wody, z pamiętnika Mikołaja, Gdzie mieszka Mikołaj?, Rozszerzenie zakresu liczbowego do 100, Choinka w różnych krajach, Świąteczne prezenty, Dobre życzenia, Obliczenia w zakresie 100, Dzielenie przez mieszczenie.

15. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Podręcznik z ćwiczeniami część 5:
Zeszyt ćwiczeń Nasze razem w szkole część 5 dla klasy 2 szkoły podstawowej jest skorelowany z częścią 5 Podręcznika Nasze razem w szkole. W zeszycie ucznia uczeń odnajdzie interesujące ćwiczenia zarówno z zakresu nauki języka polskiego, jak i z zakresu matematyki. Na końcu znajdują się zadania dodatkowe, kącik małych artystów oraz wskazówki dla rodziców, opiekunów i nauczycieli.
Tematy poruszone w zeszycie ćwiczeń Nasze razem w szkole klasa 2 część 5 to m.in.: Idą szopkarze, O dwunastu miesiącach, znaki rzymskie, Szanuj czas, Bal karnawałowy, Zegar- doba. Zapisywanie pełnych godzin, Noworoczne zabawy dzieci, Babcia i dziadek, Skąd się bierze śnieg, Mieszkańcy krainy wiecznych lodów, Lodowe góry, Obliczenia w zakresie 100, O mądrych pingwinach, Zimowy krajobraz.

16. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Podręcznik z ćwiczeniami część 6:
Zeszyt ćwiczeń Nasze razem w szkole część 6 dla klasy 2 szkoły podstawowej jest skorelowany z częścią 6 Podręcznika Nasze razem w szkole. W zeszycie ucznia uczeń odnajdzie interesujące ćwiczenia zarówno z zakresu nauki języka polskiego, jak i z zakresu matematyki. Na końcu znajdują się zadania dodatkowe, kącik małych artystów oraz wskazówki dla rodziców, opiekunów i nauczycieli.
Tematy poruszone w zeszycie ćwiczeń Nasze razem w szkole klasa 2 część 6 to m.in.: Sporty zimowe, Zakopane- zimowa stolica Polski, Zabawy na śniegu, Jak powstaje książka, Lubię czytać, Z telewizorem trzeba rozważnie, Mnożenie i dzielenie liczb w zakresie 30, Gdy mamy wolny czas, Od patefonu do MP3, Co warto zwiedzić?, W kinie, Obliczenia pieniężne. Banknoty i monety, W domu kultury.

17. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Podręcznik z ćwiczeniami część 7:
Zeszyt ćwiczeń Nasze razem w szkole część 7 dla klasy 2 szkoły podstawowej jest skorelowany z częścią 7 Podręcznika Nasze razem w szkole. W zeszycie ucznia uczeń odnajdzie interesujące ćwiczenia zarówno z zakresu nauki języka polskiego, jak i z zakresu matematyki. Na końcu znajdują się zadania dodatkowe, kącik małych artystów oraz wskazówki dla rodziców, opiekunów i nauczycieli.
Tematy poruszone w zeszycie ćwiczeń Nasze razem w szkole klasa 2 część 7 to m.in.: Dzień z życia rodziny, Korzystamy z urządzeń w naszym domu, Liczby w zakresie 100. Dodawania i odejmowanie pełnych dziesiątek, Moje rodzeństwo, Dbamy o klasę, Szkolny festiwal piosenki, Nasze sukcesy, Szkoły na świecie, Co kwitnie na śniegu?, Porównywanie różnicowe, Wiosna w klasie, Działania z niewiadomą, Wiosenne pobudki, Wiosenne porządki, Wielkanocne tradycje i życzenia.

18. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Podręcznik z ćwiczeniami część 8:
Zeszyt ćwiczeń Nasze razem w szkole część 8 dla klasy 2 szkoły podstawowej jest skorelowany z częścią 8 Podręcznika Nasze razem w szkole. W zeszycie ucznia uczeń odnajdzie interesujące ćwiczenia zarówno z zakresu nauki języka polskiego, jak i z zakresu matematyki. Na końcu znajdują się zadania dodatkowe, kącik małych artystów oraz wskazówki dla rodziców, opiekunów i nauczycieli.
Tematy poruszone w zeszycie ćwiczeń Nasze razem w szkole klasa 2 część 8 to m.in.Prima aprilis..., Koło- niezwykły wynalazek, Mnożenie w zakresie 30- powtórzenie, Jak to z samochodem było, Dzielenie w zakresie 30-powtórzenie, O krowie, co fruwać umiała, Toruń- miasto Kopernika i... pierników, Niezwykłe zjawiska na niebie, Wędrówki z Księżycem, Wędrówka kropel wody, Liczby w zakresie 100, Woda- bezcenny skarb, Dzień Ziemi, Z pamiętnika ogrodnika, Co kwitnie w ogrodzie?, Kwietniowe barwy.

19. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Podręcznik z ćwiczeniami część 9:
Zeszyt ćwiczeń Nasze razem w szkole część 9 dla klasy 2 szkoły podstawowej jest skorelowany z częścią 9 Podręcznika Nasze razem w szkole. W zeszycie ucznia uczeń odnajdzie interesujące ćwiczenia zarówno z zakresu nauki języka polskiego, jak i z zakresu matematyki. Na końcu znajdują się zadania dodatkowe, kącik małych artystów oraz wskazówki dla rodziców, opiekunów i nauczycieli.
Tematy poruszone w zeszycie ćwiczeń Nasze razem w szkole klasa 2 część 9 to m.in.Święto pracy, Figury geometryczne- prostokąt, Jesteśmy w Europie, Spotkanie w Krakowie, Tabliczka mnożenia w zakresie 50. Mnożenie przez 7, Tabliczka mnożenia w zakresie 50. Mnożenie przez 8 i 9, W Warszawie- stolicy Polski, Gdańsk- miasto nad Bałtykiem, Poznajmy Poznań!, Dzielenie przez 8 i 9 w zakresie 50, Białą Dama z Książa, Mnożenie i dzielenie w zakresie 50, W majowym sadzie, Muzyka i kolory w ogrodzie, Gra kolorów i dźwięków na łące.

20. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Podręcznik z ćwiczeniami część 10:
Zeszyt ćwiczeń Nasze razem w szkole część 10 dla klasy 2 szkoły podstawowej jest skorelowany z częścią 10 Podręcznika Nasze razem w szkole. W zeszycie ucznia uczeń odnajdzie interesujące ćwiczenia zarówno z zakresu nauki języka polskiego, jak i z zakresu matematyki. Na końcu znajdują się zadania dodatkowe, kącik małych artystów oraz wskazówki dla rodziców, opiekunów i nauczycieli.
Tematy poruszone w zeszycie ćwiczeń Nasze razem w szkole klasa 2 część 10 to m.in.Święto wszystkich dzieci, Zabawy matematyczne na Dzień Dziecka, Nasze prawa i obowiązki,Liczby w zakresie 100. Zadania różne, Tu mieszkam, Zapraszam do mojej miejscowości, Krajobraz okolicy, Poznajemy sztukę ludową, Powtórzenie. Mnożenie i dzielenie w zakresie 50, W poszukiwaniu kwiatu paproci, Sobótkowe zwyczaje, Wakacyjny kodeks postępowania, Powtórzenie. Obliczenia kalendarzowe i zegarowe, Z promykami słońca na wakacje.

21. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Wyprawka: 
Wyprawka Nasze razem w szkole dla klasy 2 szkoły podstawowej to bogaty materiał plastyczno- techniczny oraz karty do pracy. Zadania z wykorzystaniem pomocy zamieszczonych w "Wyprawce" angażują wszystkie zmysły ucznia, tworzą ogólnorozwojową pomoc. Do materiału znajdującego się w tekturowej teczce należą m.in.: Słowniczek, który samodzielnie tworzą uczniowie, wyklejanki, obrotowa mapa nieba, papierowe znaki ortograficzne, papierowy zegar, banknoty, papierowe liczydełko, tabliczka mnożenia w zakresie 50, tabliczka dodawania i odejmowania w zakresie 100, karty "Kwiaty", lotto obrazkowe, domino, gry planszowe, papierowe kukiełki, puzzle, naklejki.

21. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Zajęcia komputerowe z płytą CD:
Podręcznik z ćwiczeniami Zajęcia komputerowe dla klasy 2 szkoły podstawowej pomaga uczniowi w opanowaniu podstaw obsługi komputera. Uczeń poznaje zasady korzystania z edytora grafiki oraz edytora tekstu, zaznajamia się m.in z umiejętnością zapisywania plików, tworzenia nowego folderu, drukowania oraz obsługi kalkulatora komputerowego. Autorem Zajęć komputerowych do klasy 2 jest Anna Kulesza. Do Zajęć komputerowych dołączona jest płyta CD, na której znajdują się dodatkowe gry i zabawy dla ucznia klasy 2 szkoły podstawowej.

22. Nasze Razem w Szkole klasa 2 Śpiewniczek z płytą CD:
Śpiewniczek Nasze razem w szkole dla klasy 2 to bogato zilustrowany zbiór tekstów piosenek wraz z ćwiczeniami: emisyjnymi, dykcyjnymi, rytmicznymi, twórczymi, oddechowymi, słuchowymi oraz wokalnymi. Piosenki zamieszczone w śpiewniku to m.in.: Najlepszy instrument, Znaki drogowe, Tańcząca złota jesień, Przylecieli Aniołkowie, Czerwony kapturek, Babciu, Dziadku, to znowu ja, Czy ja mam wolny czas?, Witaj, Wiosno!, Nasza Wisła, Na Dzień Dziecka, Moja Mama, Balonem na Wakacje i inne. Na płycie CD zamieszczone są wszystkie piosenki, których teksty widnieją w Śpiewniczku, dzięki czemu uczniowie mogą ćwiczyć śpiew, rytm i teksty piosenek w domu, z rodzicami.


Opis produktu opracowała Paulina.

Dane techniczne

Tytuł podręcznika NASZE RAZEM W SZKOLE klasa 2 pakiet podręczników box WSIP
Autor J. Brzózka, K. Glinka, K. Harmak, K. Izbińska, A. Jasioch, W. Went
Wydawnictwo WSiP
Cykl wydawniczy Nasze Razem w szkole
Typ box / pakiet / zestaw
Podręczniki do szkoły szkoła podstawowa
Książki do klasy książka do klasy 2
Oprawa miękka
Waga podręcznika w kg 5.3400
Szerokość w mm 210
Wysokość w mm 300
Czy przy zamówieniu grupowym wystawicie kilka faktur VAT? tak, przy składaniu zamówienia prosimy podać dane osób i na jakie podręczniki mamy wystawić fakturę vat
Czy podręcznik jest aktualny na dany rok szkolny 2014 tak
Czy przy zamówieniu hurtowym możemy negocjowac ceny? tak

Produkty powiązane

Bliscy Sercu Jezusa 2 karty pracy do religii ŚW.Wojciech Poznań Bliscy Sercu Jezusa 2 karty pracy do religii ŚW.Wojciech Poznań

Autor : ks. J. Szpeta i D. Jackowiak

Wydawnictwo : Św. Wojciech

Kategoria : Religia- Katechizmy klasa 2 szkoły podstawowej

Stan : nowa

Cena: 19,90 zł

Bliscy Sercu Jezusa 2 podręcznik do religii ŚW.Wojciech Poznań Bliscy Sercu Jezusa 2 podręcznik do religii ŚW.Wojciech Poznań

Autor : ks. J. Szpeta i D. Jackowiak

Wydawnictwo : Św. Wojciech

Kategoria : Religia- Katechizmy klasa 2 szkoły podstawowej

Stan : nowa

Cena: 19,90 zł

Bliscy sercu Jezusa klasa 2 szkoły podstawowej Zeszyt ćwiczeń do religii WAM KRAKÓW Bliscy sercu Jezusa klasa 2 szkoły podstawowej Zeszyt ćwiczeń do religii WAM KRAKÓW

Autor : Władysław Kubik

Wydawnictwo : WAM

Kategoria : Religia- Katechizmy klasa 2 szkoły podstawowej

Stan : nowa

Cena: 9,50 zł

Bliscy sercu Jezusa 2 szkoła podstawowa podręcznik do religii WAM KRAKÓW Bliscy sercu Jezusa 2 szkoła podstawowa podręcznik do religii WAM KRAKÓW

Autor : Władysława Kubik

Wydawnictwo : WAM

Kategoria : Religia- Katechizmy klasa 2 szkoły podstawowej

Stan : nowa

Cena: 16,00 zł

Czekamy na Ciebie Panie Jezu 2 podręcznik do religii Archidiecezja Warszawska Czekamy na Ciebie Panie Jezu 2 podręcznik do religii Archidiecezja Warszawska

Autor : Marzanna Dubińska, ks. Andrzej Tulej

Wydawnictwo : Archidiecezja Warszawska

Kategoria : Religia klasa 2 szkoła podstawowa

Stan : nowa

Cena: 19,00 zł

ENGLISH ADVENTURE 2 PODR+ĆW+CD+DVD  PEARSON ENGLISH ADVENTURE 2 PODR+ĆW+CD+DVD PEARSON

Autor : Anne Worrall

Wydawnictwo : Pearson

Seria : English Adventure

Kategoria : Język angielski klasa 2 szkoła podstawowa

Nr dopuszczenia : 67/3/2010/z1

Stan : nowa

Cena: 73,40 zł

NEW SPARKS PLUS 2 PODRĘCZNIK+CD OXFORD WARSZAWA NEW SPARKS PLUS 2 PODRĘCZNIK+CD OXFORD WARSZAWA

Autor : Szpotowicz Magdalena, Szulc - Kurpaska Małgorzata

Wydawnictwo : Oxford

Seria : Sparks Plus New

Kategoria : Język angielski klasa 2 szkoła podstawowa

Nr dopuszczenia : 12/2/2011/zl

Stan : nowa

Cena: 36,80 zł

NEW SPARKS PLUS 2 ZESZYT ĆWICZEŃ OXFORD WARSZAWA NEW SPARKS PLUS 2 ZESZYT ĆWICZEŃ OXFORD WARSZAWA

Autor : Szpotowicz Magdalena, Szulc - Kurpaska Małgorzata

Wydawnictwo : Oxford

Seria : Sparks Plus New

 

Cena: 34,60 zł

NASZE RAZEM W SZKOLE KLASA 1 PAKIET BOX WSIP WARSZAWA 2013/2014 NASZE RAZEM W SZKOLE KLASA 1 PAKIET BOX WSIP WARSZAWA 2013/2014

Autor : J. Brzózka, K. Glinka, K. Harmak, K. Izbińska, A. Jasioch, W. Went

Wydawnictwo : WSiP

Kategoria :  Nasze Razem w szkole klasa 1 WSiP

Stan : nowa

Cena: 216,99 zł 262,00 zł

Opinie o produkcie (1)

Grażka
30 kwietnia 2012

Panie Marcinie znowu macie najtaniej:) A dla stałej klientki jakis rabacik jeszcze:)


                         Najtańsze podręczniki szkolne nowe i używane w Warszawie

                  Księgarnia Internetowa i Stacjonarna Warszawa odbiór osobisty Hala Wola 1-piętro ul.Człuchowska 25.

                     W sprzedaży książki do przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum,  liceum oraz nauki języków obcych.

                                      Prowadzimy skup podręczników szkolnych Warszawa do gimnazjum i liceum za gotówkę.

                            ( do umowy skupu podręczników prosimy przynieść legitymację szkolną lub dowód osobisty)

Sklep internetowy Shoper.pl