22 664 18 14, 22 243 92 59

Witaj w sklepie Podreczniki-Marmag.pl   

OTO JA klasa 1 Pakiet podręczników Zestaw 2013/14 MAC EDUKACJA

Jak oceniasz ten produkt?

Uzasadnij swoją ocenę:

 

Szczegóły

OTO JA klasa 1 Pakiet podręczników Zestaw 2013/14
MAC EDUKACJA

Autor: Tkacz, Wosianek
Wydawnictwo: MAC Edukacja
Kategoria: Oto ja klasa 1 MAC Edukacja
Stan: nowa

Przy zakupach grupowych negocjacja ceny z Marcinem pod numerem telefonu: 604 135 100

W skład kompletu książek Oto Ja klasa 1 Mac Edukacja wchodzą:

1. OTO JA kl.1 Elementarz część 1 MAC

2. OTO JA kl.1 Elementarz część 2 MAC

3. OTO JA kl.1 Ćwiczenia polonistyczno-społeczne część 1 MAC

4. OTO JA kl.1 Ćwiczenia polonistyczno-społeczne część 2 MAC

5. OTO JA kl.1 Ćwiczenia polonistyczno-społeczne część 3 MAC

6. OTO JA kl.1 Ćwiczenia polonistyczno-społeczne część 4 MAC

7. OTO JA kl.1 Ćwiczenia matematyczno-przyrodnicze część 1 MAC

8. OTO JA kl.1 Ćwiczenia matematyczno-przyrodnicze część 2 MAC

9. OTO JA kl.1 Ćwiczenia matematyczno-przyrodnicze część 3 MAC

10. OTO JA kl.1 Ćwiczenia matematyczno-przyrodnicze część 4 MAC

11. OTO JA kl.1 Zeszyt do zajęć komputerowych z płytą CD MAC

12. OTO JA kl.1 Portfolio Ucznia ( karty pracy ) MAC

13. OTO JA kl.1 Teczka dodatkowa dla pierwszoklasisty MAC

Informacje dodatkowe

Nazwa OTO JA klasa 1 Pakiet podręczników Zestaw 2013/14 MAC EDUKACJA
Producent / Wydawnictwo MAC EDUKACJA
Autor Tkacz, Wosianek
Seria Nie
Stan Nowy
Numer dopuszczenia 460/1/2012


Zgłoś błąd w opisieDrukuj
QR:  OTO JA klasa 1 Pakiet podręczników Zestaw 2013/14 MAC EDUKACJA

Recenzje klientów

Ela
Drodzy nauczyciele czy możecie opisać w skrócie "Pakiet metodyczny" dla nauczyciela ? Zastanawiam się nad wyborem tych podręczników i we wcześniejszych latach kiedy bardziej interesowałam się tym podręcznikiem a właściwie obudową metodyczną w skład wchodziły: program nauczania, płyty z piosenkami, dvd z tańcami, portfolio nauczyciela, tablice demonstracyjne. Nowy prezenter nie zawiera tablic i portfolio (lub nie są one wymienione ) Proszę o pomoc ! (Dodano 29-05-2014)
Też Anna, ale inna
Oto ja wzięłam ze względu na nacisk na wartości, które - moim zdaniem - ulegają całkowitej dewaluacji. Już na wstępie okazuje się, że mówienie o wartościach mija się z ich wprowadzaniem w życie. Wydawnictwo nie wydrukowało kart wartości dla uczniów, bo ...było za drogo. Pani w wydawnictwie powiedziała, że dzieci mogą sobie na kartce A4 rysować te wartości (dodam: tożsamość narodowa, uczciwość, patriotyzm, to tylko niektóre).
Kolejna rzecz: laptop dany do mojej SZKOŁY był zepsuty (w ogóle nie startował)i poradzono mi, żebym załatwiała sobie z dellem naprawę lub wymianę. Podobne porady usłyszałam w związku z antywirusem, Wordem i Power Pointem - przecież szkoła może wykupić lub wgrać ...pirata!!!
Dalej: błędy (merytoryczne i rozbieżne z rozkładem mateiału), o których napisała Anna i nadmiar karteluszek w foliowanych torebkach, a do tego dołączony specjalny flamasterek, żeby pisał po folii - na 25 osób w klasie 6 osobom flamasterki nie pisały...
Oraz... multibook, który miał być dodany do zestawu dla nauczyciela we wrześniu, w połowie września, po kolejnej korespondencji z wydawnictwem dowiedziałam się, że będzie pod koniec października. Dzisiaj jest 6 lutego 2013r., a multibooka jak nie było, tak i nie ma.
MAC był bardzo dobrym wydawnictwem, ale teraz powinien zwinąć skrzydełka z rynku wydawniczego i zająć się mniej wymagającą dziedziną. Podręczniki dla uczniów to nie artykuły w warzywniaku, że mogą być byle jakie i najwyżej się je odrzuci.
Stanowczo odradzam pakiet "Oto ja"!!! (Dodano 29-05-2014)
Anna
Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej. W ostatniej chwili dowiedziałam się, że będę miała klasę I i nie miałam wpływu na wybór podręcznika. Obecnie mam klasę I. Pracuję na podręcznikach z wydawnictwa MAC "Oto Ja". Jestem ogromnie zaskoczona, że podręcznik ten został zatwierdzony do realizacji. Roi sie w nim od błędów merytorycznych oraz związanych z metodyką pracy w klasie I. Uczniowie poznali już liczbę 6 a nie wprowadzono jeszcze znaków +, - =! W ćwiczeniach do języka polskiego przy wprowadzaniu liter uczniowie mają do pokolorowania rysunki nie związane z literą. Np. poznając literę "o" rysunkiem podstawowym w ćwiczeniach jest TELEFON ( str. 14.) przy literce "t"- SAMOCHÓD ( str. 18), przy "a" - RYBA ( str.22)itp. Dla dzieci, które dopiero w klasie pierwszej poznają litery bardzo ważne jest utożsamianie obrazu z literą, te książki powodują chaos w zapamiętywaniu. Układ zadań i ćwiczeń w podręcznikach jest przepełniony zadaniami i mało wyrazisty dla uczniów. W pakiecie są dodatkowe ćwiczenia "Portfolio dla ucznia" oraz wyprawka w foliowej torebce. Wszystko to jest trudne dla użytkowania przez dzieci 6 i 7 letnie. Strony rozsypują się dzieciom i nie potrafią samodzielnie z tego korzystać. Dla mnie ten pakiet to przerost formy nad treścią. Nie wiem, jak wygląda zestaw dla klasy II. Zastanawiam się czy nie zmienić podręcznika w klasie II. Bardzo mierny zestaw, włącznie z oprawą graficzną. Z mojego doświadczenia uważam, że tylko książki z WSiP są najbardziej przyjazne dziecku i kompatybilne ze sprawdzianem na koniec klasy III. (Dodano 29-05-2014)
Gazaewa
Jestem rodzicem i nie znam się, czy to dobra książka, czy "bubel". Ale jako rodzic, który ma zapewnić dziecku podręczniki wolałabym aby nauczyciel przygotowywał takie tytuły, które są dostępne, a nie dodrukowywane w trakcie roku szkolnego. Dla mnie to jest chore, gdy dostaję kartkę ze szkoły w czerwcu z listą potrzebnych książek, gdzie podaje się tytuły, których nie ma, np. OTO JA Zeszyt do kaligrafii część 1 i 2. Czegoś takiego nie ma !!! Jest za to OTO JA Piszę część 1 i 2 (dostępne w sprzedaży po 27.VIII). I bądź tu rodzicem i domyśl się o co chodzi nauczycielowi. Nie interesuje mnie czy ktoś dostał laptopa, kwiatki, bratki czy stokrotki. Chcę dostać kartkę z listą książek potrzebnych dziecku, ale taką, żeby wiedzieć czego szukać i jeszcze móc to kupić. (Dodano 29-05-2014)
N-el
i dobrze tak nam/wam, durni nauczyciele. Co roku załatwiam darmowe pakiety dla bidnych dzieci, których rodziców nie stać na książki; żebrzę u przedstawicieli o dodatkowe pomoce DLA UCZNIÓW; drukuję kilogramy pomocy na swojej drukarce, które przygotowuję na swoim prywatnym lapku; taszczę dell 17" żeby dzieciom prezentacje pokazać (już nawet się nie powtarzam na czym przygotowane), a jakiś dupol plackowy ot tak, jednym chamskim stwierdzeniem UCZY NAS/WAS, żeby siedziec spokojnie na tyłku, pierdziec w stołek i czekac na lepsze czasy - może do szkoły samo przyjdzie to, co się wydziera wydawnictwom i prywatnym sponsorom. Czas najwyższy zmądrzeć! Opinia publiczna szuka potwierdzenia swoich podejrzeń i oskarżeń, a nie uczciwego zabiegania o doposażenie ucznia!!! (Dodano 29-05-2014)
Magda
a ja poszłam dzis do swojej ksiegarni i kupiłam ksiązki bez problemu (Dodano 29-05-2014)
Jacek Placek
Do Belfer: Szanowna Pani. Jest mi niezmierne przykro, że poczuła się Pani urażona. Ale niestety jest Pani tym "wyjątkiem", który potwierdza regułę.
Jak Pani sama napisała: "różne wydawnictwa od kwietnia zasypują nas darmowymi pakietami, żebyśmy się skusili" - Pani akurat dba o swoich uczniów, o jakość podręczników zatwierdzonych przez dyrekcję. Szanuję i pochwalam. Ale Pani Szanowna stanowi mniejszość wśród swojej profesji.

Powtórzę jeszcze raz: o wyborze takich a nie innych podręczników decyduje w większości przypadków niestety "mamona" i taka jest prawda. A za resztę płacą rodzice. (Dodano 29-05-2014)
K!
Mnie również uraziły te lojalki i różne gratisy za wybór podręczników, w mojej szkole nie ma czegoś takiego. A poza tym jak można odsprzedać pakiet nauczyciela- zawsze jest pieczątka EGZEMPLARZ BEZPŁATNY, PROMOCYJNY. Nie sądze, aby jakikolwiek nauczyciel odważył się takie książki i ćwiczenia sprzedać.Chciałby jakiś rodzic taki dziecku zafundować?
A jeśli chodzi o pakiety... mam taki pakiet w domu z racji zawodu i moge powiedzieć tyle, że dzieci bez nacisku przez cały rok uczą się liter, a nie jak to było dotychczas- prawie codziennie nowa. Dla inteligentnych są dodatkowe karty pracy w teczce i portfolio. Dużo ćwiczeń związanych jest z doświadczaniem i myślę, że na tym etapie jest to bardzo ważne.
wszyscy się gorączkują terminami wydania... zajęcia zaczynają się praktycznie od 4 września, więc spokojnie poczekajmy i cieszmy się z ostatnich chwil wakacji! (Dodano 29-05-2014)
Belfer
Do Jacek Placek. Szanowny Panie, jako nauczyciel i rodzic pierwszaka (także te nieszczęsne "Oto ja", których szukać ze świecą)poczułam się urażona Pana kometarzem. Nigdy żadnej lojalki z wydawnictwem nie podpisywałam, na konferencje zparoszenia nigdy nie dostałam (uczestniczę w tych, które sama sobie opłacęi które uznam za ważne w mojej codziennej pracy z dziećmi. Jedyne czym dam się skusić, to przystępna cena (różne wydawnictwa od kwietnia zasypują nas darmowymi pakietami, żebyśmy się skusili) oraz pomoce multimedialne, na które dyrektor nie chce dać pieniędzy. Irytuje mnie podejście do nauczycieli,że to takie hieny, szkoda, że nikt się ie zastanawia nad pseudoszkoleniami w korporacjach, czy chociażby formie nagradzania lojalnych lekarzy czy farmaceutów. Ludzie, co wy do nas macie? Uwielbiam pracę z dziećmi, ale przez takie kometarze po prostu się odechciewa. A i jescze nie mierzcie innych własną miarą.Pozrwiam (Dodano 29-05-2014)
Jacek Placek
Do Una
Szanowny Panie/Pani - oczywiste jest, że generalizowanie, co do tego, że wszyscy nauczyciele postępują tak jak ja sugeruję jest czystym nadużyciem. Ale proszę mi wierzyć, że robi to niestety większość.
Nie obwiniam nauczycieli, że się decydują na takie "lojalki", bo kto z nich jest w stanie oprzeć się pokusie. Może nie tylko dla nich, ale dla np. biblioteki, szkoły... Do tego nie mówię, że wszyscy, bo są nauczyciele, co opierają się namowom przedstawicieli wydawnictw i rzeczywiście wybierają te najlepsze zestawy dla swoich uczniów, ale to niestety jest mniejszość.
Księgarnie mają ciche umowy z dyrektorami szkół? Co za bzdury! Elvis żyje!
Co do wybierania podręczników szkolnych to podtrzymuję swoje zdanie: nie ma to nic wspólnego z merytoryczną wartością danych podręczników, a z siłą przekonywania przedstawicieli wydawnictw i tyle.
Nauczyciel nic nie zarabia? Poczytajcie mój post wyżej.
Nawet sobie nie wyobrażacie, jak wielkie pieniądze wydają wydawnictwa na "promocję" swojego podręcznika. A wszystko jak napisałem obciążają Was, drodzy rodzice. (Dodano 29-05-2014)
Wydawca Taki
Ciekawe na jakiej zasadzie entuzjastyczni komentatorzy (np. Ewa czy Zosia)wyrobili sobie opinie o pakiecie jeżeli wydanie 2012 będzie dopiero dostępne po 27.08.2012? Prorocy jacy, czy co? (Dodano 29-05-2014)
Una
Do Jacek Placek: Drogi Panie! jako rodzic mogę Panu powiedzieć tylko ,że obwinianie nauczycieli za odsprzedawanie pakietów czy podręczników niesprawiedliwe. Nauczyciel przy wyborze podręcznika kieruje się przede wszystkim jego zawartością merytoryczną a nie chęcią odsprzedania. Radzę nie węszyć spisku tam gdzie go nie ma. Skąd u Pana tyle jadu? Pozdrawiam
Do Rodzica: zamiast kupować podręczniki w szkole proszę przejrzeć strony internetowe księgarni i wydawnicze, książki tam oferowane nie rzadko są duuużo tańsze. Proszę mi wierzyć, to nie nauczyciel podnosi marżę na książki ale księgarnie, które mają zazwyczaj ciche umowy z dyrektorami szkół (a nie z panią X czy Y)na sprzedaż podręczników. Nauczyciel nic nie zarabia na ich zbycie jak zasugerował Jacek Placek (Dodano 29-05-2014)
Jacek Placek
Do Rodzic: bo Pan/Pani jest naiwna sądząc, że kupując w szkole/u nauczyciela będzie taniej.

Nauczyciel TEŻ CZŁOWIEK, też musi swoje zarobić! (Dodano 29-05-2014)
Rodzic
Dlaczego w szkole mojego synka Panie pobierały za ten pakiet 300 zł jak jego cena jest około 200. (Dodano 29-05-2014)
Pani Ala
już początek sierpnia a książki jeszcze się nie ukazały to wszystko za siebie mówi (Dodano 29-05-2014)
Jacek Placek
Do Marcina i innych nieuświadomionych.
A co Ty myślałeś, że nauczyciele wybierają takie a nie inne podręczniki tylko dlatego, że są świetne merytorycznie, że dobrze będzie się z nimi pracowało no i że ich cena rynkowa jest niska (to akurat nauczycieli guzik obchodzi!)?
Przedstawiciele wydawnictw jeżdżą po szkołach i podpisują "lojalki" z nauczycielami, którzy zobowiązują się do wybrania ich zestawu. W zamian oczywiście dostają gratis całe komplety za darmo (które sobie później np. odsprzedają), różne "inne" gratisy, szkoła jakieś np. te wymienione laptopy itd. Są też organizowane pseudo konferencje dydaktyczne dla tych pedagogów, gdzieś w jakiś kurortach - takie darmowe kilkudniowe (a czasem i dłuższe) wakacje; niby są jakieś wykłady, pokazy, 1-2 godz. dziennie dla ściemy, ale potem czas wolny...
A kto za to wszystko płaci? TY drogi rodzicu, bo czy to się tobie podoba czy nie MUSISZ kupić właśnie taki zestaw jak np. powyżej, a nie inny.
W tej cenie rynkowej 220 to z 10 zł to ta właśnie ukryta łapówka dla Twojego ukochanego nauczyciela, szkoły. (Dodano 29-05-2014)
Ewa
Pakiet fantastyczny, poprzednie opinie napisały chyba osoby, które zazdroszczą??? Pakiet uznany na targach za rewelacyjny, Pani Ewa Klocek robi chyba komuś krecią robotę. Sama chciałabym uczyć z tych książek. (Dodano 29-05-2014)
Zosia
Pakiet jest bardzo dobry, kształtuję inteligencję emocjonalną dzieci, daję każdemu dziecku szansę na rozwój, a podejście do dziecka nie jest przedmiotowe. (Dodano 29-05-2014)
Izabela
Moja córka od września ma mieć ten zestaw w szkole.Nie jestem do końca przekonana czy to dobry pomysł.Znowu nowe książki,a dzieci traktują jak króliki doświadczalne.A jeszcze nauczyciele laptopy dostali to karygodne.ciekawa jestem czego się nauczą te dzieciaczki. (Dodano 29-05-2014)
Marcin
Jak to dostali laptopy? Laptop za wybór podręcznika? (Dodano 29-05-2014)
Ewa Klocek
Ten pakiet na targach książki został oceniony na 2. Nauczyciele dostali już od firmy laptopy, podpisali tym samym umowe i nie mogą sie z niej wycofać.Sam pakiet jest slaby, mizerny papier, wielki mętlik. (Dodano 29-05-2014)
K!
Mnie również uraziły te lojalki i różne gratisy za wybór podręczników, w mojej szkole nie ma czegoś takiego. A poza tym jak można odsprzedać pakiet nauczyciela- zawsze jest pieczątka EGZEMPLARZ BEZPŁATNY, PROMOCYJNY. Nie sądze, aby jakikolwiek nauczyciel odważył się takie książki i ćwiczenia sprzedać.Chciałby jakiś rodzic taki dziecku zafundować?
A jeśli chodzi o pakiety... mam taki pakiet w domu z racji zawodu i moge powiedzieć tyle, że dzieci bez nacisku przez cały rok uczą się liter, a nie jak to było dotychczas- prawie codziennie nowa. Dla inteligentnych są dodatkowe karty pracy w teczce i portfolio. Dużo ćwiczeń związanych jest z doświadczaniem i myślę, że na tym etapie jest to bardzo ważne.
wszyscy się gorączkują terminami wydania... zajęcia zaczynają się praktycznie od 4 września, więc spokojnie poczekajmy i cieszmy się z ostatnich chwil wakacji! (Dodano 29-05-2014)

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: OTO JA klasa 1 Pakiet podręczników Zestaw 2013/14 MAC EDUKACJA

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


ODBIÓR OSOBISTY

Księgarnia internetowa MARMAG udostępnia możliwość odbioru osobistego zakupionych produktów :

1. Księgarnia stacjonarna :  Hala Wola 1-piętro, 01-360 Warszawa ul. Człuchowska 25

 

 

 KOSZTY WYSYŁKI

Przesyłka kurierska  0 zł przy zakupie produktów za 400 zł. ( darmowy koszt przesyłki obowiązuje przy płatności przelewem i za pobraniem)

Przesyłka kurierska 9,90 zł przy zakupie produktów do 400 zł i płatności przelewem.

Przesyłka kurierska za pobraniem 15 zł przy zakupie produktów do 400 zł.

 

 

 

 OPINIE O NASZYCH SKLEPACH NA ALLEGRO

Chcą Państwo kupić taniej podręczniki dla większej grupy i zaoszczędzić ?

Jeśli tak to dobrze Państwo trafili ponieważ jesteśmy elastyczni w negocjacjach cen przy zamówieniach grupowych.

Organizatorom zakupów grupowych przypominamy o możliwości wystawienia przez nas kilku faktur VAT dla poszczególnych rodziców z grupy.

( bardzo ważne dowiedzieć się kto potrzebuje fakturę VAT )

Negocjować można telefonicznie z Panem Marcinem tel. 604 135 100 lub z pracownikami sklepu e-mailowo lub telefonicznie 22 243 99 58, 22 243 92 65.

Przy zamówieniach grupowych koszty przesyłki pokrywamy my.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.