22 664 18 14, 22 243 92 59

Bezpieczne zakupy podręczników szkolnych

W roku szkolnym 2014/15 r księgarnia marmag wprowadza do swojego sklepu program bezpiecznych zakupów podręczników który chroni naszych klientów przed zmianą wykazu podręczników przez szkoły i nauczycieli.

Program bezpiecznych zakupów dotyczą wszystkich zakupów zrobionych przez internet w księgarni www.podreczniki-marmag.pl w okresie od 20 maja do 30 sierpnia 2014.

Podręczniki można wymienić do 10 września 2014r. Aby dokonać takiej wymiany należy złożyć nowe zamówienie na właściwe podręczniki (tylko z formą płatności - przelew) oraz odesłać do nas (na własny koszt) niewłaściwe tytuły - koniecznie z dopiskiem 'Wymiana' oraz z numerem nowego zamówienia i dowodem poprzedniego zakupu. Książki nie mogą być rozfoliowane, nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania. Są to warunki konieczne do dopełnienia wymiany.

Regulamin programu bezpieczne zakupy w podreczniki-marmag.pl w okresie 20.05.2014 - 30.08.2014

1. W okresie od 20 maja do 30 sierpnia 2014 można wymienić książki szkolne zakupione w księgarni www.podreczniki-marmag.pl.pl na inne podręczniki.

2. Książki podlegające wymianie nie mogą posiadać śladów użytkowania, być podpisane, a w przypadku gdy pozycja jest oryginalnie zafoliowana folia ochronna nie powinna być usunięta.

3. Podręczniki podlegające wymianie należy odesłać na wskazany adres z dopiskiem „wymiana” na własny koszt wraz z dowodem zakupu. Nowe, aktualne podręczniki należy zakupić składając nowe zamówienie w księgarni ww.podreczniki-marmag.pl oraz opłacić różnicę poprzez opcję „przelew”.

4. Chęć wymiany podręczników należy zgłosić mailowo lub telefonicznie.

5. Programem są objęte wszystkie książki szkolne oznaczone ikonką „Bezpieczne zakupy” 6. W sprawach nie ujętych w regulaminie stosuje się zapisy regulaminu zakupów w księgarni www.podreczniki-marmag.pl